Çetinkaya elektromekanik satış sonrası servis hizmetleri teknoloji ve hizmetler alanında dünyanın önde gelen tedarikçilerden MAKİTA METABO ve HİTACHİ Markalarının yetkili servislikleri ile hizmetimize başlamış.
Bize duyduğunuz güven üzerine inşaa ettiğimiz ticari faaliyetimizin amacı hiç değiştirmeyerek.  Bütün gayemizi Markalaşma yolunda ilerlemek ve servisliğini yaptığımız ürünlerimizi alan müşterilerimzin, bunların hayrını görmelerini sağlamaktadır. Sizlerin itimatından aldığımız güç ile, servis hizmetlerimizi genişletmeye devam etmek istyoruz. Yüksek nitelikli birçok markayı bünyesinde bulunduran firmamız, böylece müşteri menuniyetini de had safhaya taşıma başarısı göstermek için calışmalarına devam etmektedir.
Amacımız ve gayemiz, deneyimli uzman kadromuz ile doğru teşhis ve doğru yorumlarda bulunarak, sektörümüzde kalite yarışında ön sıralarda yer almak  En kaliteli ürünlerini kullanarak , dikkatli , özenli ve minimum hata ile müşterilerimizin uygun fiyat, kaliteli üretim ve zamanında teslim beklentilerinin karşılanması temel prensibimiz olacağından en ufak bir şüphe duymadan hizmetlerimizi sunabilmektir.
Genel prensip olarak sınırsız müşteri memnuniyetimizi esas almış düşük maliyet kalite ve yüksek performansla müşterilerimizin her türlü isteğine uygun çözümler üreten yönetim anlayışı ile hizmeti verebilmek öncelikli hedefimizdir.Yenilik anlamında artık müşterilerimiz arızalı ürünü ile alakalı sorunun cözümü için bizi arayarak bilgi alabilir gerektiğinde bizzati müşterimizin bulunduğu adrese giderek makinayı teslim alıp arıza onarımı yaptıktan sonra beşeri ilişkileri bir adım daha ileriye atarak bu hizmetimiz karşılığında hiç bir ek ücret talep etmeksizin makinayı kendilerine istedikleri adrese teslim etmekteyiz.
                   GÜVENLİ VE EKONOMİK
BİR SERVİS HİZMETİ VERMEK İÇİN BURADAYIZ.
Web Tasarım  By Samet Bilgi İşlem.
Copyright © 2017 Çetinkaya Elektromekanik. Tüm Hakları Saklıdır.